Vyhrožování, omezování osobní svobody, týrání, domácí násilí, vyhrožování,
Fyzicky napadl ženu a ohrožoval jí mačetou – Policisté z obvodního oddělení Sokolov sdělili podezření ze spáchání přečinů ublížení na zdraví a nebezpečné vyhrožování sedmatřicetiletému muži ze Sokolovska

Podezřelý muž měl mít ve druhé polovině července letošního roku kolem šestnácté hodiny odpolední v jedné obci na Sokolovsku slovní rozepři s dvaapadesátiletou ženou v její bytové jednotce. Ta měla muže vyzvat, aby byt opustil, přičemž jí měl bez váhání fyzicky napadnout několika údery do oblasti hlavy. Poté měl fyzického napadení zanechat a pokračovat ve slovních urážkách poškozené. Z ničeho nic si měl vzít sedmatřicetiletý muž ze skříňky mačetu, se kterou jí začal ohrožovat a také jí měl vyhrožovat. Žena se následně začala s mužem o mačetu přetahovat, kdy se jí povedlo vytrhnout mačetu z ruky, přičemž jí měl podezřelý muž ihned poté opět napadnout několika údery do oblasti hlavy. 

Zraněná žena musela být převezena Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice, kde byla hospitalizována. V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na tři roky. 

Zdroj: Policie ČR

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře