Vyhrožování, omezování osobní svobody, týrání, domácí násilí, vyhrožování,

Fyzicky napadl svou matku a jejího druha. Nyní mu hrozí až desetileté vězení

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání šestadvacetiletého muže z Chebska, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže. 

Obviněný muž měl v pátek 11. listopadu letošního roku v Chebu přijít na návštěvu do bytové jednotky své matky. Poté, co se navečeřel, měl po matce požadovat cigarety, alkohol a finanční hotovost. Matka mu tedy dala cigarety a drobnou finanční hotovost. S tím se ale muž nechtěl spokojit, a tak jí začal vulgárně urážet. V bytě se nacházel také druh ženy, který obviněného muže vykázal ven z bytu. Ten na to měl zareagovat fyzickým napadením muže, kterého měl několikrát udeřit do horní poloviny těla a přitom se stále dožadoval finanční hotovosti. Poté měl fyzicky napadnout také svou matku a to několika údery do hlavy. 

Muž byl krátce po fyzickém útoku policisty zadržen v bytové jednotce své matky. Jednapadesátiletá žena a šestapadesátiletý muž utrpěli zranění, se kterými byli převezeni Zdravotnickou záchrannou službou na ošetření do nemocnice. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let. 

Zdroj: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře