FC Slavia Karlovy Vary děkuje České televizi
SK Slavia Praha patří momentálně k absolutní špičce Fortuna ligy o čemž svědčí i senzační vyřazení Leicestru v Evropské lize. FC Slavia Karlovy Vary je skromnější klub, hraje třetí ligu a 9. února oslavila po výhře 3:0 nad Opavou historický postup do osmifinále MOL CUPu, což je pro karlovarský tým obrovský úspěch.

Los poháru svedl dohromady právě tyto dva celky, které se spolu utkají ve středu 3.3. v Edenu od 19:00 a vše bude přenášet živě Česká televize, která zařadila tento zápas do svého programu na kanál ČT SPORT! Veliký podíl na tom má vedení klubu, hlavně sportovní ředitel Josef Němec:

,, Jsem strašně rád, že se to povedlo a rád bych touto cestou poděkoval panu Jiřímu Ponikelskému, výkonnému ředitel ČT SPORT, že zařadil právě toto utkání do programu. Pro náš klub a celý karlovarský region to bude veliká událost na kterou se všichni moc těšíme. Delší dobu jsem za celou organizaci FC Slavia Karlovy Vary usiloval a věřil, že se přímý přenos podaří vyjednat. Nutno také poděkovat za velmi vstřícný přístup nejvyššímu představiteli SK Slavia Praha panu Jaroslavu Tvrdíkovi a za ochotu celého realizačního týmu, krerý souhlasil s posunutím začátku utkání na 19:00 s ohledem na přímý přenos, čehož si moc vážíme.

FC Slavia Karlovy Vary

Zdroj a foto FC Slavia Karlovy Vary

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře