Dopravní nehoda tří vozidel
Ve čtvrtek 21. července krátce po jedenácté hodině došlo u obce Počerny k dopravní nehodě nákladního automobilu a dvou osobních vozidel.

K té mělo dojít tak, že devětačtyřicetiletý řidič nákladního vozidla značky Tatra jedoucí ve směru od obce Počerny směrem do Karlových Varů zřejmě nepřizpůsobil rychlost v pravotočivé zatáčce, uvedl vozidlo do smyku a následně měl přejet do protisměru. Tam se měl nejdříve bočně střetnout s vozidlem značky Škoda, které řídil devětašedesátiletý řidič a poté se měl taktéž bočně střetnout s druhým vozidlem značky Škoda, které řídila čtyřicetiletá žena.

Při dopravní nehodě utrpěla zranění čtyřicetiletá řidička, která byla Zdravotnickou záchrannou službou převezena do nemocnice.

Po dopravní nehodě se řidiči podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla u všech s negativním výsledkem. Způsobená škoda byla předběžně odhadnuta na částku zhruba 350 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Zdroj a foto: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře