Dopravní nehoda tří automobilů na průtahu Karlových Varů
V úterý 1. března krátce před půl čtvrtou odpolední došlo na průtahu města Karlovy Vary u kruhové objezdu Dolní Kamenná k dopravní nehodě tří osobních automobilů.

K té mělo dojít tak, že jednačtyřicetiletý řidič vozidla škoda zřejmě dostatečně nesledoval situaci v provozu. Následně měl na sjezdu ke kruhovému objezdu Dolní kamenná narazit do před ním jedoucího vozidla značky Opel, které řídila šestasedmdesátiletá řidička. Ta se měla po nárazu zřejmě leknout, splést si brzdový a plynový pedál, rozjet se a po několika desítkách metrů narazit do vozidla značky Škoda, které řídil šestadvacetiletý řidič. Dále měla žena narazit do zadní části vozidla značky Mazda, se kterým stál sedmačtyřicetiletý muž před kruhovým objezdem.
 
Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění šestasedmdesátileté řidičky, která byla Zdravotnickou záchrannou službou převezena do nemocnice k ošetření. Všichni řidiči se po dopravní nehodě podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která u obou vyšla s negativním výsledkem. Předběžná škoda byla odhadnuta na částku téměř 100 tisíc korun.

Zdroj a foto: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře