Den záchranářů bude opět na Rolavě

Karlovy Vary – Sobota 17. června bude na Rolavě ve znamení tradiční a oblíbené akce Den záchranářů. Program startuje ve 13 hodin

Nenechte si ujít jedinečnou událost plnou zážitků, soutěží a odměn. Přijďte společně s rodinou nahlédnout pod pokličku práce záchranářů, policistů, hasičů, vojáků a mnoha dalších subjektů. Vyzkoušíte si spoustu zajímavých činností, prohlédnete si vybavení a techniku záchranářů a v neposlední řadě také uvidíte skvělé ukázky právě z práce složek integrovaného záchranného systému.

Stejně jako v minulých letech bude pro návštěvníky jistě největším lákadlem letová ukázka záchranářského vrtulníku a nikoho chladným jistě nenechá průlet vojenských stíhaček. Ten je naplánován přesně na 14. hodinu. Předběžně je potvrzena i účast oddělení služební hipologie Policie České republiky, jejichž ukázky práce s koňmi patří k těm nejpůsobivějším a nejkrásnějším. Zkrátka a dobře, opravdu každý si přijde na této akci na své.

S ohledem na očekávanou velkou návštěvnost akce pořadatelé důrazně doporučují nechat své auto doma či na odstavných parkovištích v rámci města Karlovy Vary a pro dopravu na akci doporučují využít městskou dopravu. V blízkosti areálu Rolava parkování není možné. Myslete na to.

Zdroj a foto: Magistrát města Karlovy Vary

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře