Hvezda Cheb mezinarodni fotbaovy turnaj

Vrcholnou mládežnickou akcí tohoto roku bude mezinárodní turnaj “Memoriál Evžena Hadamczika”, který pořádá ostravský Baník od roku 1978 a každoročně připomíná trenérskou legendu Baníku. Pan Evžen Hadamczik dovedl klub na přelomu 70. a 80. let ke dvěma mistrovským titulům a na Bazalech položil základy úspěšné práce s mládeží. V letošním roce nebude na memoriálu chybět ani naše chebská Hvězda.

Turnaj se uskuteční v areálu Vista a v areálu ZŠ J. Šoupala, kde se odehrají základní skupiny o víkendu 12.-13. 12. 2020.

Hvězda poměří síly nejen s kvalitními kluby ze Slezska a z Čech, ale také z Polska. Turnaje se zúčastní pořádající FC Baník, akademie MFK Vítkovice, SK Sigma Olomouc, SFC Opava, MFK Karviná, Fastav Zlín, SK Dynamo České Budějovice, chebská Hvězda a polské klub GKS Katowice, Górnik Zabrze S.A. a Zagłębie Sosnowiec ?￰゚ヌᄆ . Poslední soupeř, který se zúčastní turnaje, bude oznámen dnes. Hvězda se představí ve skupině “B” v sobotu od 14:30 proti Zlínu, od 15:30 s domácím Baníkem a od 16:30 s polským Zaglebie Sonowiec. V neděli jsou na programu od 9:00 skupiny o umístění.

Celkové rozlosování a informace o turnaji naleznete na: https://www.fajnovysport.cz

Utkání mezi domácím Baníkem Ostrava a chebskou Hvězdou můžete sledovat v sobotu živě od 15:25 zde:

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře