Drogy kokain dealeri policie zadrzeni

Kriminalisté v Karlovarském kraji pokračují v úspěšném boji proti drogové kriminalitě. Do svých sítí polapili další dva dealery drog, kteří obchodovali s kokainem.

Oběma mužům ve věku 38 let se stal osudným pátek dne 4. prosince. V tento den byli ve večerních hodinách krajskými kriminalisty zadrženi v Karlových Varech v osobním vozidle, když se vraceli z nákupu omamné látky zvané kokain. Při prohlídce vozidla kriminalisté objevili několik uschovaných balíčků s drogou, které měli muži předtím zakoupit za účelem další distribuce. Oba muži byli zadrženi a převezeni na Policii ČR k provedení dalších procesních úkonů.

Šetřením bylo zjištěno, že oba muži měli společně za poslední 2 roky zakoupit ve více případech několik desítek gramů kokainu za celkovou částku několik set tisíc korun českých, a to za účelem další distribuce na Karlovarsku a Sokolovsku.

Krajští kriminalisté z odboru obecné kriminality zahájili trestní stíhání těchto dvou mužů ve věku 38 let, které obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy spáchaného formou spolupachatelství. Oba muži jsou trestně stíháni na svobodě. V případě prokázání viny jim tak může hrozit trest odnětí svobody na dvě léta až deset let, neboť se takového jednání dopustili ve značném rozsahu.

Zdroj: Policie ČR

 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře