Bez svolení vnikla do bytu a v něm napadla ženu
Policisté z obvodního oddělení Sokolov – město sdělili podezření ze spáchání přečinů porušování domovní svobody a nebezpečné vyhrožování třiačtyřicetileté ženě ze Sokolovska.

Ta měla v první polovině června letošního roku kolem půl desáté hodiny večerní na Sokolovsku bez svolení devatenáctileté ženy, která je uživatelkou bytové jednotky dle podnájemní smlouvy, vniknout do bytové jednotky. Po předchozí hádce měla do devatenáctileté ženy strčit a vstoupit do bytu. Tam měla mladší ženu fyzicky napadnout několika údery pěstí do horní poloviny těla a následně jí měla udeřit nástěnnými hodinami do oblasti hlavy. Při fyzickém napadání měla mladší ženě vyhrožovat dalším fyzickým napadením. Poté devatenáctiletou ženu měla začít škrtit, přičemž se mladší ženě podařilo z této pozice vymanit. Třiačtyřicetileté ženě měla následně sdělit, ať opustí její byt. Starší žena následně z bytu odešla.

Devatenáctiletá žena utrpěla zranění, se kterými musela vyhledat lékařské ošetření v nemocnici. V případě prokázání viny hrozí třiačtyřicetileté ženě trest odnětí svobody až na tři roky.

Zdroj: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře