Kriminalita v Karlovarském kraji v roce 2023, Loupež, Zloděj, krádeže, Vražda, Kriminalita v Karlovarském kraji, drogy, pervitin, distributor drog,kradl, onanoval na veřejnosti, vězení, zločin, loupež, zloděj, větení, krimi zprávy
Několika krádeží se dopustil během měsíce. Policisté z obvodního oddělení Karlovy Vary – Rybáře sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže dvaašedesátiletému muži z Karlových Varů

Podezřelý muž se měl od čtvrtka 11. dubna do středy 10. května letošního roku na území Karlových Varů dopustit krádeží nejméně v osmi případech. 

V prvních třech případech si měl vyhlédnout jednu z prodejen s drogerií v nákupním centru. Poté, co do prodejny vstoupil, měl přistoupit k regálů se zbožím, které si následně prohlížel. Následně měl odcizit několik parfémů, se kterými z prodejny odešel, aniž by za ně zaplatil. Do stejného nákupního centra se měl ještě dvakrát vrátit a v prodejně s potravinami měl odcizit například kachnu nebo kuřecí řízky. 

V dalších dvou případech měl navštívit další prodejnu drogerie v centru města. Zajímat se měl opět o parfémy. Čtyři odebral z regálu, uschoval je a z prodejny odešel bez placení. 

Poslední krádeže se měl dopustit ve středu 10. května letošního roku krátce před dvanáctou hodinou v další prodejně s drogerií. V tomto případě se zaměřil na vody po holení. Celkem pět kusů měl dát do nákupního košíku, ze kterého je poté přendal do tašky. Z prodejny poté odešel, aniž by za zboží zaplatil. 

Svým jednáním způsobil škodu přibližně 11 tisíc korun. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. 

Zdroj: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře