Akce "Rozlétejme Česko" letos zavítá i do Sokolova
Společnost FOR FREE DAYS ve spolupráci s HELI CZECH s. r. o. připravila pro všechny občany České republiky projekt „Rozlétejme Česko“. V jeho rámci navštívíme s vrtulníky a piloty přes 300 krásných míst a památek od nejzápadnějšího města Aš až po Jablunkov, který leží jen pár kilometrů od nejvýchodnějšího bodu ČR Bukovce. V Sokolově se akce koná 8. května 2021.

Často lidé říkají, že by chtěli mít křídla, aby se vznesli jako pták. My jim tato pomyslná “křídla” dáváme. Pod křídly našeho projektu „Rozlétejme Česko“ mají možnost pokochat se krásami naší země a vidět majestátní hrady, velkolepé zámky a důvtipné půdorysy historických center z ptačí perspektivy. Lety jsou jedinečné v tom, že mají lidé možnost proletět se vrtulníkem v podstatě kousek od domova a nemusí jezdit nikam daleko. Samotný přelet vrtulníku na místo vzletu je velice nákladný a spoustu lidí odradí. To je důvod, proč jsme se rozhodli přiletět za lidmi a dát jim tu možnost nad místem, které jim bývá nejdražší.

Zájemci poletí s osvědčenými vrtulníky BELL 206B a Robinson R44 patřící společnosti HELI CZECH s.r.o., která pokrývá většinu možností vrtulníkového létání.  Například výcviky soukromých a profesionálních pilotů, letecké práce, fotolety či leteckou dopravu. Bezpečnost je pro ně na prvním místě a z tohoto důvodu si servisní práce na vrtulnících provádí sami stejně tak, jako si cvičí sami piloty, kteří u nich létají.  To je řadí mezi špičku na Evropském trhu. Doufáme, že projekt osloví všechny ty, kteří kdy zasnili, že by se jednou proletěli vrtulníkem, ale také ty, kteří mají z letu obavy. Většinou člověk, který se bojí létání a nakonec se rozhodne, že poletí, tak si zážitek užije nejvíce a je rád, že do toho šel, a to bez rozdílu věku nebo pohlaví. Pro děti to bude zážitek na celý život, kdy se budou moct podívat na střechu svého rodného místa, pro dospělého pak splnění dětského snu a pro prarodiče zpestření podzimu života.

Veškeré podrobnosti o akci najdete zde:  https://www.forfreedays.cz/sokolov

Zdroj: Město Sokolov

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře