Akce Policistou na zkoušku
V pátek 7. října proběhla v budově Krajského ředitelství Karlovarského kraje akce, v letošním roce již druhá, s názvem Policistou na zkoušku.

Zájemci z řad veřejnosti, si tak mohli v budově Krajského ředitelství v Karlových Varech nanečisto vyzkoušet fyzické testy. Ty se odehrávaly přesně v takovém formátu, v jakém je absolvují zájemci při přijímacím řízení do služebního poměru. Fyzické testy tedy obsahovaly všechny čtyři disciplíny, a to člunkový běh na 4x 10 metrů, kliky, celomotorický test a běh na jeden kilometr.

Hned jedenáct zájemců, z celkových třinácti, kteří si přišli fyzické testy nanečisto vyzkoušet, bylo úspěšných. Ti, kteří fyzické testy úspěšně splnili, dostali po vyhodnocení certifikát o absolvování, takže pokud se rozhodnou pokračovat v přijímacím řízení k policii, tak již nemusí fyzické testy absolvovat. Čekat je tedy bude už jen psychologické vyšetření a lékařská prohlídka.

„Práce u Policie České republiky je pro mě osobně velice zajímává, jelikož se nejedná o stereotypní zaměstnání. Dle mého názoru se fyzické testy dají po přípravě a tréninku zvládnout. Já osobně jsem rád, že jsem fyzické testy úspěšně zvládl a získal jsem tak certifikát, který mám platný na jeden rok. U policie mě také zaujala řada benefitů, které jsou pro mě velice zajímavé“ uvedl jeden ze třinácti zájemců, který na akci Policistou na zkoušku dorazil. 

Akce Policistou na zkoušku se samozřejmě bude opakovat. Znovu se uskuteční na jaře příštího roku. V případě, že nechcete propásnout žádnou naší akci, tak sledujte naše stránky www.policie.cz a samozřejmě také sociální sítě, zejména Facebook a Instagram

Zdroj a foto: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře