Vyhrožování, omezování osobní svobody, týrání, domácí násilí, vyhrožování,
Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání třiačtyřicetiletého muže z Mariánských Lázní, kterého obvinili ze spáchání zločinu týrání osoby žijící ve společném obydlí.

Obviněný muž měl od poloviny května roku 2020 do prosince letošního roku fyzicky i psychicky napadat svou manželku, se kterou žil ve společném bytě. Ženu měl muž pravidelně vulgárně urážet a vyhrožovat jí fyzickým napadením, ke kterému v několika případech i došlo.

Třiačtyřicetiletý muž měl své agresivní jednání stupňovat a vše vyvrcholilo v druhé polovině prosince letošního roku. Ve večerních hodinách měl muž přijít do jejich společného bydliště pod vlivem alkoholu a ženu měl nejdříve začít vulgárně urážet. Po chvíli se k němu měla žena otočit zády a muž po ní měl hodit popelník, který ve své blízkosti našel. To vše před zraky jejich nezletilé dcery.

Během tohoto incidentu měl jeden ze sousedů přivolat policejní hlídku. Po příjezdu policistů měl třiačtyřicetiletý muž pokračovat v urážení a vyhrožování své manželce. Z těchto důvodů byl muž policisty zadržen a převezen na protialkoholní záchytnou stanici v Sokolově. Po vystřízlivění byl převezen na obvodní oddělení k dalším úkonům.

Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby, což akceptoval. Na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby. V případě prokázání viny hrozí obviněnému muži trest odnětí svobody až na osm let.

Zdroj: Policie ČR

,
 Upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložená zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře